Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2016
Športová podprsenka

Športová podprsenka

Poskytuje dobrú oporu aj pri vysokej záťaži Táto športová podprsenka poskytuje dobrú oporu aj pri vysokej záťaži bez toho, aby sťahovala. Dvojité košíčky s vnútornou vrstvou z materiálu Spacer s vláknom COOLMAX® zaisťujú maximálne pohodlie. Vďaka vláknu TACTEL® je materiál príjemný na telo, odolný a priedušný. Vďaka elastanu podprsenka dobre drží tvar, perfektne sedí, a pritom neobmedzuje v pohybe. Športové oblečenie s funkčnými detailmi Všité diely zo sieťoviny na ramienkach a chrbte, široká guma pod prsiami, športový vykrojený chrbát a mäkké zapínanie SoftSeal® na háčiky robia z tejto športovej podprsenky absolútne spoľahlivého tréningového partnera. Silná opora Váš šport: jazda na bicykli, nordic walking, jogging a ďalšie kondičné a vytrvalostné športy.

Naposledy v ponuke: CW28/2016  Outdoor! Šport & hobby

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje