Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW21 2016
Športová podprsenka, čierna

Športová podprsenka, čierna

Táto univerzálna športová podprsenka je vhodná na menej náročné športy. Vďaka vláknu TACTEL® je neobyčajne príjemná na telo, odolná a priedušná. Dobre drží tvar a zároveň umožňuje úplnú voľnosť pohybu vďaka elastanu. Materiál je príjemne ľahký a obzvlášť mäkký – stačí si ju obliecť a pustiť sa do toho! Perfektne sedí Vďaka trojradovému zapínaniu na háčiky možno šírku tejto športovej podprsenky prispôsobiť podľa potreby. Rôzne pletené zóny a široká guma pod prsiami poskytujú každému poprsiu optimálnu oporu. Ľahká opora Táto športová podprsenka sa veľmi dobre hodí na jogu, gymnastiku a iné menej náročné športy, pretože sa prispôsobí každému pohybu, poskytuje dobrú oporu a takmer ju necítite.

Naposledy v ponuke: CW21/2016  Beh, joga a plávanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje