Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2016
Solárny odkladací stolík

Solárny odkladací stolík

Plynulý prechod farieb alebo trvalé svietenie jednej farby Fascinujúci svietiaci objekt a odkladacia plocha v jednom: tento solárny odkladací stolík z plastu odolného proti poškodeniu a poveternostným vplyvom má vnútri LED s prechodom farieb, vďaka ktorej sa stolík rozžiari v rôznych farbách. Farby plynulo prechádzajú jedna do druhej, dá sa však nastaviť aj trvalé svietenie jednej farby. Záhradné svietidlo má zapínač/vypínač. Protišmykové silikónové nožičky zabezpečujú dobrú stabilitu. Solárna energia šetrná k životnému prostrediu Solárny odkladací stolík má zabudovaný NiMH akumulátor, ktorý je napájaný energiou pomocou solárneho článku vnútri. Pri stmievaní sa svetlo automaticky aktivuje.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje