Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Solárny lampión s LED, zelený

Solárny lampión s LED, zelený

Automaticky sa aktivuje, keď sa začne stmievať Hneď po západe slnka sa rozsvieti svetlo v tomto lampióne a vyčaruje krásne odlesky v záhrade alebo na balkóne. Pomocou vešiaka možno svietidlo zavesiť napríklad na vetvy. Toto solárne svietidlo je chránené proti striekajúcej vode a vybavené textilným povrchom, a preto je vhodné na použitie v exteriéri počas celého roka. LED vydáva teplé biele svetlo. Zabudovaný solárny modul Výroba elektrickej energie pomocou zabudovaného solárneho modulu šetrí energiu a životné prostredie, napájanie a nabíjanie prúdom sa realizuje pomocou zabudovaného NiMH akumulátora. Lampión je vybavený zapínačom/vypínačom na individuálne ovládanie.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje