Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2015
Solárny lampáš s LED

Solárny lampáš s LED

Plápolajúce svetlo sviečky, jemný vánok a letný večer je dokonalý! Tento štýlový solárny lampáš v ratanovom vzhľade má LED s autentickým mihotavým efektom vydávajúcu teplé biele svetlo, ktorá sa automaticky aktivuje, keď sa začne stmievať. Tento pôvabný svetelný objekt na postavenie alebo zavesenie je chránený proti striekajúcej vode (IPX 4) a odolný proti poveternostným vplyvom, a preto sa výborne hodí aj do záhrady alebo na balkón. Solárny: šetrí energiu a životné prostredie Výroba energie prebieha prostredníctvom integrovaného solárneho modulu, integrovaný akumulátor NiMH zaisťuje prívod a akumuláciu elektrickej energie. Svietidlo sa obsluhuje pomocou vypínača na spodnej strane.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje