Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2016
Solárny dekoračný pohár

Solárny dekoračný pohár

Za hrsť piesku z pláže, pár mušlí nazbieraných v mori – do tohto solárneho dekoračného pohára nielenže môžete uložiť rôzne dekorácie, ale vďaka LED vydávajúcej teplé biele svetlo sa po zotmení postará aj o atmosféru ako na dovolenke. Solárny pohon Lampa na veku sa automaticky aktivuje, keď sa začne stmievať. Výroba elektrickej energie pomocou zabudovaného solárneho článku šetrí energiu a životné prostredie. Zabudovaný NiMH akumulátor ukladá energiu a napája lampu elektrinou. Na spodnej strane veka sa nachádza zapínač a vypínač a pohár sa dá jednoducho postaviť alebo zavesiť pomocou šnúrky – a okrem toho je odolný proti poveternostným vplyvom, a preto sa hodí do interiéru i exteriéru.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje