Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
Solárny budík riadený rádiovým signálom

Solárny budík riadený rádiovým signálom

Budenie pomocou solárnej energie Koho ráno nezobudí slnko, ten sa môže rovnako jemne nechať zobudiť týmto solárnym budíkom. Budík má funkciu odloženého budenia (snooze), čo ocenia tí, ktorí si radi dlhšie pospia. Je možné nastaviť alarm so vzrastajúcou hlasitosťou. Budík je napájaný prostredníctvom integrovaného solárneho panelu. A aj vtedy, keď nesvieti slnko, ukáže svoju spoľahlivú stránku: Integrovaný akumulátor zaistí napájanie v noci. Budík s funkčnými detailmi Budík má dobre čitateľný ciferník, ktorý vďaka možnosti podsvietenia prezrádza presný čas aj v noci. Plášť ukrýva quartzový strojček s tichým chodom. Nastavenie času a prechod na letný a zimný čas prebiehajú automaticky.

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje