Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Solárne svietidlá s LED, 3 ks

Solárne svietidlá s LED, 3 ks

Tieto tri solárne svietidlá s LED sú ideálne na ohraničenie záhradných cestičiek a kvetinových záhonov alebo ako pôsobivá pastva pre oči v záhrade a na balkóne. Výroba elektrickej energie pomocou zabudovaného solárneho článku šetrí energiu a životné prostredie a svietidlá sa automaticky aktivujú, keď sa začne stmievať. Jednoduché umiestnenie Napájanie a nabíjanie prúdom sa realizuje pomocou zabudovaného NiMH akumulátora, pomocou zapínača a vypínača sa svietidlá dajú deaktivovať, ak sa nepoužívajú. Pomocou odnímateľných bodcov na zapichnutie do zeme možno svietidlá variabilne a jednoducho umiestniť tam, kde má ich teplé biele svetlo ponoriť okolie do príjemnej atmosféry.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  Jeseň v záhrade

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje