Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2017
Softshellový kabát

Softshellový kabát

Softshellové bundy sú ideálnym oblečením na prechodné obdobie. Vďaka elastickému vrchnému materiálu je tento kabát veľmi pohodlný a neobmedzuje v pohybe. Pre ešte väčšie pohodlie má mäkučkú a hrejivú podšívku z mikroflísu s protižmolkovou úpravou, ktorá zabraňuje plstnateniu vlákien. Priedušný, vetruvzdorný a vodoodpudivý Tento softshellový kabát je vďaka kvalitnému materiálu vhodný na chladnejšie ročné obdobie. Je priedušný vďaka systému Clima Protection a odpudzuje nečistotu vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu. Okrem toho je vrchný materiál odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm. Farba: sivo-ružová s bielymi natlačenými hviezdami na rukávoch a chrbte Materiál: 92 % polyester, 8 % elastan membrána 100 % polyuretán podšívka 100 % polyester (mikroflís)

Naposledy v ponuke: CW12/2017  JARNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje