Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW14 2017
Softshellové nohavice

Softshellové nohavice

Odpudzujú vodu a nečistotu a sú vetruvzdorné Ideálne do sychravého počasia! Tieto odolné nohavice z funkčného softshellového materiálu odpudzujú vodu a nečistotu vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu – neprepustia ani studený vietor. Mäkko zdrsnená vnútorná strana optimálne udržuje teplo. Funkčné a maximálne pohodlné Vďaka tvarovaným kolenám, elastickým všitým dielom a vyššiemu pásu na zadnej strane sú nohavice optimálne prispôsobené požiadavkám, ktoré sú kladené na outdoorové oblečenie. Pre ľahké obliekanie a vyzliekanie, aj s topánkami, majú koniec nohavíc s podloženým zipsom a všitým dielom zo sieťoviny Power Mesh. Sú ľahké a elastické, vďaka čomu sú maximálne pohodlné a umožňujú optimálnu voľnosť pohybu. Praktické vrecká Dve bočné vrecká na zips, zadné vrecko na zips a nakladané cargo vrecko so suchým zipsom poskytujú miesto na všetko potrebné, takže ruksak alebo taška na rameno môžu zostať doma.

Naposledy v ponuke: CW14/2017  Outdoorová móda a vybavenie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje