Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2017
Softshellové lyžiarske nohavice

Softshellové lyžiarske nohavice

Tieto lyžiarske nohavice s tvarovanými kolenami a vyšším strihom v oblasti obličiek sú ideálne na každý pohyb na svahu: Sú nepremokavé, vetruvzdorné a priedušné vďaka vysokoúčinnému laminovaniu a zataveným švom. Optimálna ochrana Tieto nohavice s elastickým vrchným materiálom sa výborne nosia a umožňujú optimálnu voľnosť pohybu. Vrchný materiál vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, účinne odpudzuje nečistoty a odoláva vodnému stĺpcu až do 5 000 mm. Nohavice majú úpravu 3M™ Thinsulate™ pre optimálne tepelnú izoláciu a odolnú výstuž CORDURA® na vnútorných stranách nohavíc. Funkčné detaily Vyšší strih v oblasti obličiek s hrejivou flísovou podšívkou Suchý zips na úpravu šírky Skrytý zips, dva háčiky a suchý zips 2 bočné vrecká so zataveným zipsom Vodotesná protisnehová manžeta s protišmykovým pogumovaním Suchý zips na úpravu šírky Izolácia 3M Thinsulate™ Obzvlášť mäkké vlákna úpravy 3M™ Thinsulate™ hromadia viac vzduchu na menšom priestore a tým poskytujú optimálnu izoláciu pri nízkej hmotnosti. Systém Thermo Protection s vysokoúčinnou povrchovou vrstvou: Udržuje teplo, je nepremokavý a vetruvzdorný: zabraňuje prechladnutiu – vlhkosť môže unikať von a telesné teplo zostáva zachované.

Naposledy v ponuke: CW1/2017  Lyžiarsky výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje