Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2017
Softshellová bunda

Detská softshellová bunda

Dážď, vietor a chlad – softshellové bundy sú ideálnym oblečením na prechodné obdobie. Elastický vrchný materiál sa výborne nosí a umožňuje optimálnu voľnosť pohybu. A vďaka podšívke z mäkkého a hrejivého mikroflísu je táto bunda navyše absolútne pohodlná. Aby deti aj za tmy a v zlom počasí všetci účastníci cestnej premávky dobre videli, má bunda vpredu aj vzadu reflexné prvky. Vetruvzdorná, vodoodpudivá a priedušná Kvalitný materiál tejto softshellovej bundy sa výborne hodí na chladnejšie dni. Vďaka systému Clima Protection je vetruvzdorný, vodoodpudivý a priedušný a odpudzuje nečistotu vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu. Vrchný materiál je navyše odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm.

Naposledy v ponuke: CW12/2017  JARNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje