Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Snehové okuliare s výmennými priezormi

Snehové okuliare s výmennými priezormi

Perfektná viditeľnosť v každom počasí: Tieto lyžiarske okuliare sa predávajú s dvomi priezormi so 100 % ochranou proti UV žiareniu, ktoré je možné vymieňať podľa aktuálneho počasia: so zrkadlovým priezorom do slnečného počasia a žltým priezorom do poveternostných podmienok, ako je sneženie alebo hmla. A aby ste vždy dobre videli, majú okuliare vnútornú stranu s protizahmlievacou úpravou. Dva priezory na výmenu Žltý priezor: kategória filtra S2 – stredne svetlý filter na ochranu proti slnečnému žiareniu Zrkadlový priezor: kategória filtra S3 – filter na ochranu proti silnému slnečnému žiareniu Optická trieda 1 2 polykarbonátové priezory so 100 % ochranou proti UV žiareniu Praktické detaily Okuliare sa výborne nosia vďaka výstelke z penovej hmoty, vetracím otvorom a elastickému, nastaviteľnému pásiku hlavy. Priložené úložné vrecko z mikrovlákna slúži aj ako handrička na čistenie okuliarov.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje