Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2016
Slúchadlá do uší

Slúchadlá do uší

Je možné používať aj ako handsfree súpravu Zážitok z hudby a dostupnosť na cestách: s týmito slúchadlami je možné oboje. Slúchadlá s mikrofónom stačí pripojiť k smartfónu a môžete počúvať hudbu a nezmeškať pritom žiadny hovor. Tieto slúchadlá s prvkami v kvalitnom chrómovom vzhľade sú kompatibilné so všetkými bežnými MP3 prehrávačmi a smartfónmi. Vďaka priehľadným silikónovým koncovkám v troch rôznych veľkostiach sa dajú prispôsobiť podľa potreby. Silný zvuk S týmito slúchadlami bude počúvanie hudby zážitkom! Majú silný zvuk. Technické detaily Priehľadný kábel s viditeľným kovovým jadrom má ochranu proti zlomeniu a 3,5 mm jack. Mikrofón s tlačidlom pre príjem hovoru je umiestnený na kábli.

Naposledy v ponuke: CW34/2016  Koniec letných zliav

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje