Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2016
Skrinka do kúpeľne

Skrinka do kúpeľne

Táto skrinka do kúpeľne je veľmi úzka a jednoduchá. Má osem otvorených priehradiek a štvoro dvierok, ktoré sa dajú zavesiť naľavo i napravo a možno ich jednoducho namontovať vďaka zaklapávacím pántom. Vďaka tlmiču dvierok sa dvierka zatvárajú veľmi potichu. Korpus tejto skrinky do kúpeľne má plastové hrany a je povrchovo upravený melamínovou živicou, vďaka čomu je obzvlášť pevný, odolný proti nárazom a dlho vydrží. Možnosť voľby farebného akcentu – dubový dekor alebo sivá farba Táto skrinka má dvojfarebné vložky, ktoré sú z jednej strany sivé a z druhej strany majú dubový dekor. Podľa toho, ako budú tieto diely pri montáži zostavené, môžete dať kúpeľni farebný akcent podľa vlastného vkusu.

Naposledy v ponuke: CW42/2016  Zľavy na nábytok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje