Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2016
Skriňa

Skriňa

Praktické vnútorné členenie Vitaj, poriadok! V tejto skrini budú bundy, tašky a spol. dobre uložené. Za otváracími zrkadlovými dverami sa nachádza tyč na šaty, dve odkladacie priehradky, štyri háčiky na kľúče a dva háčiky na tašky. Na vonkajšej bočnej stene je praktická odkladacia priehradka. Štýlový a funkčný dizajn Mierne zasunutý podstavec, na ktorom táto skriňa do predsiene stojí, skriňu opticky odľahčuje, vďaka čomu pôsobí v menších predsieňach menej masívne. Ľavá predná stena je pevná, otváracie zrkadlové dvere majú silikónové podložky, ktoré zabraňujú klopkaniu pri zatváraní dverí. Všetko, čo potrebujete na montáž, je súčasťou balenia: materiál na upevnenie k stene, montážny materiál a návod na zostavenie.

Naposledy v ponuke: CW42/2016  Zľavy na nábytok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje