Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW14 2017
Skladacie svietidlo 3 v 1

Skladacie svietidlo 3 v 1

Na mnoho účelov Toto skladacie svietidlo s robustným plastovým plášťom je odolné proti vode: je to závesné svietidlo, stojacie svietidlo a vreckové svietidlo v jednom, uplatní sa tak napríklad pri kempovaní alebo iných outdoorových aktivitách. Zložené zaberá minimum miesta, a vojde sa tak do každého batohu alebo tašky. Sklopné uško slúži na prenášanie i na zavesenie. A bude Vás sprevádzať i na vode, napríklad na kanoe alebo na plti, pretože je odolné proti striekajúcej vode: túto lampu napájanú batériou uvíta na palube každý rád. LED vydávajúce teplé biele svetlo Svojimi LED vydávajúcimi teplé biele svetlo poskytuje toto kempingové svietidlo príjemné svetlo, napríklad pri večernom čítaní v stane. Na výber máte dve intenzity svietenia a funkciu blikania. S jednou súpravou batérií vydrží lampa svietiť asi 15 hodín.

Naposledy v ponuke: CW14/2017  Outdoorová móda a vybavenie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje