Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2016
Selfie tyč

Selfie tyč

Na autoportrét alebo skupinové fotky: táto selfie tyč je praktickým predĺžením ruky pri fotografovaní a vďaka teleskopickej tyči, ktorú je možné vytiahnuť až na 96 cm, umožňuje vždy dokonalé nasmerovanie smartfónu alebo fotoaparátu. Pogumovaná rukoväť zaisťuje pohodlnú manipuláciu. S univerzálnym držiakom na smartfón Mäkký univerzálny držiak na smartfón na naskrutkovanie je vhodný na mnoho modelov. Smartfón by mal byť široký maximálne 5,5 až 5,7 cm a mal by podporovať operačné systémy iOS a Android. Odnímateľná Bluetooth® spúšť Táto selfie tyč má odnímateľnú Bluetooth® spúšť na bezdrôtové prepojenie so smartfónom. Tú je možné používať aj bez tyče. Technické detaily Cca 200 hodín v pohotovostnom režime pri plne nabitom akumulátore Čas nabitia cca 1 hodina Verzia Bluetooth® 3.0 a novšia Kompatibilná aj s mnohými kompaktnými fotoaparátmi a akčnými kamerami (GoPro atď.)

Naposledy v ponuke: CW26/2016  Veľké letné zľavy

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje