Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Sekundový stan pre 2 osoby

Sekundový stan pre 2 osoby

Rýchle postavenie Tento sekundový stan sa rozloží za niekoľko sekúnd sám od seba. Stačí ho vyhodiť do vzduchu a sám sa postaví. Podľa potreby a sily vetra možno stan upevniť do zeme pomocou priložených napínacích šnúr a kolíkov. Poskytuje miesto pre dve osoby a má extra dlhú plochu na ležanie. Hornú polovicu dverí je možné otvoriť zvlášť ako okno. Jednoduché zloženie Rovnako rýchlo a jednoducho, ako sa postaví, sa dá opäť zložiť a uschovať do praktickej tašky na prenášanie. Tento stan pre 2 osoby so zalepenými švami a s odolnosťou proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm je ideálny na kemping, návštevu festivalu a spontánne krátke letné výlety. Podlaha stanu má odolnosť proti vodnému stĺpcu dokonca do 5 000 mm.

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Letná zábava pokračuje!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje