Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2016
Sekundový plážový stan

Sekundový plážový stan

Rýchle postavenie a uschovanie Tento plážový stan Vám obratom ruky poskytne ochranu pred slnkom, vetrom a dokonca aj drobným dažďom. Rozloží sa automaticky za pár sekúnd a postaví sa prakticky sám jedným vrhom. Rovnako rýchlo sa dá opäť zložiť a uschovať do priloženej úložnej tašky, v ktorej ho môžete pohodlne preniesť na pláž. Súčasťou balenia je deväť pozinkovaných oceľových kolíkov na bezpečné upevnenie do zeme a návod na postavenie a zloženie. S ochranným faktorom UPF 40 Tkanina filtruje UV žiarenie vďaka ochrannému faktoru UPF 40, a plážový stan je tak ochranou proti vetru a slnku v jednom! Samozrejme, nemali by ste zabúdať na krém na opaľovanie, pretože najmä citlivá detská pokožka by mala byť vždy dobre chránená.

Naposledy v ponuke: CW19/2016  Stanujeme!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje