Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Sekretár

Sekretár

Kto sem-tam potrebuje domácu kanceláriu, ten sa skôr či neskôr zaľúbi do tohto sekretára. Pracovnú dosku je možné podľa potreby odklopiť alebo zaklopiť. Keď je sklopená, máte prístup k piatim malým priehradkám a malej zásuvke. Za oboma dvierkami sú vkladacie poličky, ktoré je možné položiť do troch rôznych výšok. Vo veľkej zásuvke nenápadne zmiznú dôležité podklady a opäť ich rýchlo nájdete. V zadnej stene priehradky na notebook sa nachádza praktický otvor na kábel. Štýlový dizajn nábytku Tento kus nábytku s jemne vysunutým soklom a vrchnou doskou s profilovanými hranami prinesie vidiecku eleganciu do moderného príbytku. Zárubne na dvierkach so závorou na zakliknutie zjednodušujú montáž.

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje