Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Samonafukovacia karimatka

Samonafukovacia karimatka

Samonafukovacia a pohodlná S touto karimatkou budú noci v stane ešte pohodlnejšie. Táto pohodlná karimatka poskytuje vynikajúcu izoláciu proti vlhkosti a chladu od zeme a nafukuje sa sama. Stačí otvoriť ventil a karimatka potom rýchlo dosiahne svoj maximálny objem. Kryt ventilu je pripevnený a nestratí sa. Je odolná a dá sa používať z obidvoch strán Nezáleží na tom, pre ktorú stranu sa rozhodnete, celá karimatka je odolná a odpudzuje vodu a nečistotu. Po použití sa karimatka s otvoreným ventilom zroluje, aby mohol vzduch uniknúť. Nakoniec sa ventil zatvorí a karimatka sa zaistí dvomi pásikmi so suchým zipsom. V úložnom vrecku bude potom čakať na svoje ďalšie použitie pri kempingu.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  JESENNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje