Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2016
Ruksak na fotoaparát

Ruksak na fotoaparát

Ideálny na fotografické výlety za každého počasia. V tomto ruksaku bude kompletné fotografické vybavenie dobre chránené proti vlhkosti, nečistote a nárazom. Veľká výhoda v porovnaní s puzdrom na fotoaparát: ruky zostávajú voľné! Veľa praktických detailov Ruksak disponuje mnohými praktickými detailmi: Má napríklad pás s nastaviteľnou dĺžkou so zapínaním na zaklapnutie, ktorý je ideálny na pripevnenie statívu. Vďaka početným priehradkám budete mať vždy prehľad o tom, kde sa nachádza fotoaparát a príslušenstvo. Ruksak má mäkko vystlaný hlavný priestor s dvomi priehradkami zo sieťoviny so zapínaním na zips, veľkú priehradku na zips s dvomi malými úložnými priehradkami a priehradkami na perá, nakladané vrecko na zips na prednej strane a dve bočné priehradky zo sieťoviny. Sedem vyberateľných vnútorných priehradiek slúži na presné ukladanie objektívov a ostatného príslušenstva. Je možné ich umiestniť podľa potreby vďaka suchým zipsom. Pohodlný systém popruhov Ergonomicky tvarované, mäkko vystlané ramenné popruhy majú nastaviteľnú dĺžku. Aby dobre sedeli a nezošmykovali sa, sú pridržiavané hrudným pásom s nastaviteľnou výškou. Okrem toho má tento ruksak brušný pás s nastaviteľnou dĺžkou. Držadlo je mäkko vystlané. Výstuž na ramenách a chrbte s poťahom zo sieťoviny zaisťuje optimálne vetranie a príjemné nosenie a zabraňuje plošnému priľahnutiu ruksaku.

Naposledy v ponuke: CW18/2016  Letná móda pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje