Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2015
Ručný naparovač odevov »Steam&Go«

Ručný naparovač odevov »Steam&Go«

Za niekoľko sekúnd bude oblečenie opäť tip-top! Tento ručný naparovač odevov je ideálny na rýchle prežehlenie alebo osvieženie odevov a je vhodný aj na jemné látky ako hodváb – aj bez žehliacej dosky. Je perfektným doplnkom k žehličke a vďaka svojej praktickej veľkosti je ideálny aj na cesty. Bezchybný vzhľad, hygienická sviežosť Vďaka naparovaču bude oblečenie za okamih nielen vyhladené, ale horúca para navyše zabíja až 99,9 % baktérií na oblečení a zároveň odstraňuje zápach z cigariet, jedál a telesný pach. Elektrické čerpadlo produkuje automatický, rovnomerný parný ráz s kapacitou až 20 g za minútu. Praktické detaily Tento naparovač odevov má odnímateľný zásobník na vodu, ktorý sa ľahko plní, a predáva sa aj s kefou na hrubšie kusy oblečenia, ako napríklad kabáty.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje