Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Rebríková polica

Rebríková polica

Poskytuje miesto pre kúpeľňové potreby a mnoho iného Táto polica do kúpeľne zaujme čistým dizajnom a veľkorysým úložným priestorom. Má veľkú zásuvku s kovovými vysúvacími koľajničkami a tri veľké otvorené priehradky, a preto je nielen dekoratívna, ale aj praktická. Korpus tejto police má plastové hrany a je povrchovo upravený melamínovou živicou, vďaka čomu je obzvlášť pevný, odolný proti nárazom a dlho vydrží. Možnosť voľby farebného akcentu – dubový dekor alebo sivá farba Táto polica má dvojfarebné vložky, ktoré sú z jednej strany sivé a z druhej strany majú dubový dekor. Podľa toho, ako budú tieto diely pri montáži zostavené, môžete dať kúpeľni farebný akcent podľa vlastného vkusu.

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje