Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2016
Rádio

Rádio

Multifunkčné Toto FM rádio má vreckové svietidlo s LED, tyčovú anténu, reproduktor pre smartfón s jackom 3,5 mm a funkciu nabíjania pre smartfón. Vďaka ochrane proti striekajúcej vode sa výborne hodí na použitie vonku. V rádiu sa nachádza priehradka na kábel. Funkcia powerbanky Toto vonkajšie rádio má funkciu powerbanky: integrovaný akumulátor 1 000 mAh sa nabíja cez USB alebo otáčaním kľukou. Kto má toto rádio so sebou, môže kedykoľvek a na každom odľahlom mieste zásobovať napríklad akumulátory smartfónu, fotoaparátu alebo MP3 prehrávača energiou. Dlhý čas prevádzky a svietenia S plne nabitým akumulátorom hrá rádio asi päť hodín. Pri použití ako vreckové svietidlo svieti asi 20 hodín.

Naposledy v ponuke: CW19/2016  Stanujeme!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje