Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2016
Rádio do kúpeľne

Rádio do kúpeľne

Sprchovať sa a pri tom počúvať hudbu – neznie to úžasne? S týmto vkusným rádiom do kúpeľne tomu už nebude stáť nič v ceste, pretože je chránené proti striekajúcej vode a bez problémov odolá vlhkému prostrediu v kúpeľni. Rádio má digitálne 24-hodinové zobrazenie času a digitálne FM rádio s pamäťou na desať staníc. Rádio do kúpeľne s pohybovým snímačom Pre energický hudobný štart do nového dňa je toto rádio vybavené pohybovým snímačom, a preto sa automaticky zapne pri vstupe do kúpeľne. Po piatich minútach bez pohybu sa automaticky vypne, aby sa neplytvalo energiou. Na postavenie a zavesenie Rádio môžete jednoducho postaviť alebo zavesiť napríklad na držiak na uteráky pomocou veľkého háčika na zavesenie.

Naposledy v ponuke: CW36/2016  Všetko do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje