Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2015
Projekčný budík riadený rádiovým signálom

Projekčný budík riadený rádiovým signálom

Jednoduchá manipulácia – prehľadné zobrazenie údajov Veľký displej tohto projekčného budíka riadeného rádiovým signálom zobrazuje čas, deň v týždni a čas budenia. Osvetlenie pozadia možno nastaviť na svetlé, tlmené alebo vypnuté. Premietanie možno dodatočne zapnúť a otočiť o 180°, napríklad na stenu alebo strop miestnosti. Nastavenie času a prechod na letný a zimný čas prebiehajú automaticky. Tento projekčný budík je napájaný zo siete alebo batérií. Ideálny pre ranných spáčov Budík má tlačidlo snooze s funkciou odloženého budenia a opakovaným budením. Okrem toho môže byť nastavená aj vzrastajúca hlasitosť budenia. Vrátane príslušenstva Súčasťou balenia je sieťový adaptér a batérie.

Naposledy v ponuke: CW11/2015  Milujeme multimédiá

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje