Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2016
Profesionálna panvica, stredne veľká, 24 cm

Profesionálna panvica, stredne veľká, 24 cm

Smažte ako profesionáli! Táto panvica je vyrobená z kovaného anodizovaného hliníka a je vďaka tomu neobyčajne tvrdá a odolná. Kvalitná nepriľnavá povrchová úprava GREBLON® C3+ zosilnená keramickými časticami vytvára na panvici povrch odolný proti poškrabaniu, panvica je vďaka tomu ideálna na prípravu pokrmov s malým množstvom tuku, pokrmy sa navyše nepripaľujú. Vonkajšia povrchová úprava GREBLON® D1 zaistí, aby panvica udržiavala teplo veľmi dlho. Vďaka kvalitne nitovanej rukoväti z ušľachtilej ocele máte túto profesionálnu panvicu vždy pevne vo svojich rukách. Aj na indukčný sporák Panvica je vhodná do rúry do teploty 180 °C a dá sa používať na sporákoch všetkých typov – vďaka prídavnej feromagnetickej doske aj na indukciu. Umývať môžete panvicu bez problémov v umývačke.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje