Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW48 2016
Prístroj na omladenie pleti Silk’n FaceTite™

Prístroj na omladenie pleti Silk’n FaceTite™

Mladistvo napnutá pleť a menej vrások Tento prístroj s revolučnou technológiou HT™ (HT™ = Home Tightening) obnovuje pleť zvnútra. Pleť sa napne a dôjde k redukcii vrások – bez chirurgického zákroku. Výsledky sú viditeľné už po piatich týždňoch. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, prístroj je klinicky testovaný a odporúčaný dermatológmi. Kombinácia 3 zdrojov energie Inovatívna technológia HT™ kombinuje tri zdroje energie. Bipolárna rádiofrekvencia, červené svetlo LED a infračervené teplo spoločnými silami zahrievajú všetky bunkové vrstvy a obnovujú poškodené tkanivo. Teplo vydávané prístrojom stimuluje regeneráciu pokožky. Kolagénové bunky a elastínové vlákna sa oživia a stiahnu. Ide o bezbolestné ošetrenie, ktorého výsledkom je zreteľne mladistvejšie vyzerajúca a rovnomerná pleť, ktorá po každom ošetrení pôsobí viditeľne žiarivejšie a napnutejšie.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje