Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2017
Prístroj na masáž nôh

Prístroj na masáž nôh

Osviežujúci perličkový kúpeľ a masáž reflexných zón To urobí unaveným nohám dobre! Tento prístroj na masáž nôh ponúka dva blahodarné programy, ktoré oživia a osviežia unavené nohy. Môžete skombinovať osviežujúci perličkový kúpeľ s masážou reflexných zón alebo si vychutnať teplý perličkový kúpeľ bez masáže. Masáž nôh pomocou masážnych valčekov a masážnych výčnelkov Prístroj má dva vyberateľné masážne valčeky a výčnelky podporujúce masáž, ktoré rozmaznávajú nohy počas kúpeľa. Zabudované vyhrievanie sa postará o to, aby voda nevychladla. Prístroj na masáž nôh s praktickými detailmi Protišmykové gumové nožičky zaisťujú dobrú stabilitu aj na hladkých podlahách. Aby počas kúpeľa zostala podlaha suchá, má prístroj ochranu proti striekajúcej vode. Vanička je vhodná do veľkosti nôh 46.

Naposledy v ponuke: CW13/2017  Wellness & zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje