Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Prístroj na manikúru a pedikúru

Prístroj na manikúru a pedikúru

Tento prístroj na manikúru a pedikúru Vám ušetrí návštevu nechtového štúdia. Má dva rýchlostné stupne s pravým a ľavým chodom. Vďaka dodatočnému osvetleniu budete mať pri ošetrovaní nechtov optimálne svetelné podmienky a bude sa Vám dobre pracovať. 6 nadstavcov pre dokonale pestované nechty Dokonale pestované nechty na nohách a na rukách – vďaka šiestim rôznym nadstavcom ich doma získate rovnako jednoducho ako u odborníka. Nechty môžete skracovať jemným alebo obzvlášť jemným zafírovým brúsnym kotúčom. Leštiaci nadstavec dodá nechtom lesk. S frézou ľahko a bezpečne odstránite nechtovú kožtičku. S malým a veľkým zafírovým brúsnym kužeľom odstránite zrohovatenú kožu a mozole.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  JESENNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje