Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Prešívaná dvojitá termoprikrývka, štandardná veľkosť

Prešívaná dvojitá termoprikrývka, štandardná veľkosť

Ideálna na chladné ročné obdobie – prikrývka s vysokým stupňom hrejivosti Úžasne teplá prikrývka pre pocit pohodlia. Výplň z dutého polyesterového vlákna je nádherne nadýchaná a mäkká a zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a tvarovú stabilitu. Svojou hrejivosťou patrí táto prikrývka do triedy 3 – zimná prikrývka s vysokým stupňom hrejivosti, ktorá sa skladá z dvoch prikrývok prišitých k sebe. Vzduchový vankúšik medzi nimi pôsobí ako izolácia a vytvára príjemné podmienky pre spánok. Dokonalé dávkovanie tepla zaisťuje prešívanie podľa anatomických zón ľudského tela s obzvlášť teplou oblasťou nôh. Prikrývka s poťahom z mikrovlákna Prikrývka má poťah z mikrovlákna s lemom po celom obvode a typickou razenou potlačou irisette®.

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje