Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Pracovná bunda

Pracovná bunda

Systém multifunkčného pracovného oblečenia: Táto bunda z robustného a odolného kepru s úpravou evoPel sa dá za chvíľočku premeniť na vestu – rukávy sú totiž odnímateľné. Pletený lem v páse zaisťuje, aby bunda dobre padla. Bunda je navyše vybavená aj vyberateľnou prešívanou vestou. V dvoch náprsných vreckách na zips a dvoch bočných vreckách sa schovajú všetky drobné dôležité veci. Odpudzuje vodu a nečistoty Vďaka ekologickej impregnácii miDori® evoPel sa voda a nečistoty na povrchu bundy jednoducho zrazia do kvapiek. Pracovné oblečenie pre maximálne pohodlie Stojačik s jemným vsadeným dielom z mikrovlákna garantuje väčšie pohodlie a príjemný pocit. Konce rukávov sú vybavené skrytým, dobre priliehajúcim pleteným lemom, ktorý zabraňuje prenikaniu chladu.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Veľký zimný výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje