Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
Polykarbonátový kufor, veľký

Polykarbonátový kufor, veľký

Cestovanie je omnoho uvoľnenejšie, ak viete, že si nemusíte robiť starosti o batožinu. Tento veľký polykarbonátový kufor je veľmi robustný a odolný – aby sa aj s celým obsahom dostal bezpečne a bez poškodenia do cieľa. Funkčný Tento kufor na kolieskach má teleskopickú rukoväť, ktorá sa dá zaistiť, a dve držadlá na vrchnej a bočnej strane. Okrem toho má na dne dodatočné držadlo, ktoré uľahčuje manipuláciu. Vnútri kufra sa nachádza upevňovací popruh, deliaca stena so zipsom, vrecko zo sieťoviny so zapínaním na zips a tri vrecká na gumičku. Stabilný a pružný Štyri bočné nožičky zabezpečujú stabilitu, a keď sa s kufrom hýbe, dá sa veľmi ľahko ovládať vďaka štyrom kolieskam otáčajúcim sa o 360° – dve z nich sa dajú zaistiť.

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje