Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2016
Polica

Polica

Poskytuje miesto na kúpeľňové potreby a iné veci Táto polica z kvalitného agátového dreva FSC® 100 % zaujme jednoduchým dizajnom v spojení s teplým drevom. Má päť odkladacích priehradiek, a je tak nielen dekoratívna, ale aj praktická. Na zadnej strane sa nachádzajú silikónové podložky na ochranu steny. Nástenný držiak má variabilnú šírku a dá sa umiestniť do škár medzi obkladačkami. Nožičky majú protišmykové silikónové podložky. Drevený nábytok v kúpeľni? Prirodzene! Všetky drevené prvky tejto série kúpeľňového nábytku sú vyrobené z pravého dreva. Vďaka povrchovej úprave priehľadným lakom sú odolné proti vlhkosti, a môžu sa tak utierať vlhkou handričkou a ľahko sa udržiavajú.

Naposledy v ponuke: CW18/2016  Kúpeľňa - moja oáza pokoja

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje