Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW37 2015
Podprsenka s kosticami, modrá

Podprsenka s kosticami, modrá

Bezšvové košíčky s kosticami – dvojvrstvové Vďaka bezšvovým, dvojvrstvovým košíčkom s kosticami je táto podprsenka pod oblečením takmer neviditeľná. Je vyrobená z mäkkého materiálu Microtouch a má pekný hodvábny lesk. Je vysokoelastická, dokonale sedí a dobre drží tvar vďaka elastanu. K pohodliu pri nosení prispieva obzvlášť mäkké, trojradové zapínanie SoftSeal® na háčiky. Nezabudli sme ani na milé detaily, akými je mašlička s ozdobným prvkom. Pre dokonalý dekolt – aj pri väčších košíčkoch Táto podprsenka má špeciálny strih pre väčšie veľkosti. Ten sa okrem iného vyznačuje širokými bočnými časťami a košíčkami s vyšším okrajom. Široké ramienka sú mäkko podšité a majú nastaviteľnú dĺžku. Podprsenka optimálne drží vďaka dielom zo sieťoviny na košíčkoch a bočných častiach.

Naposledy v ponuke: CW37/2015  Zľavy

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje