Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW9 2017
Podprsenka s košíčkami, jahodová

Podprsenka s košíčkami, jahodová

Spodná bielizeň z materiálu Microtouch s jemnou čipkou Táto podprsenka s košíčkami z jemného materiálu Microtouch s hodvábnym leskom a s jemnou čipkou vyzerá jednoducho a zároveň očarujúco. Jej ľahké a bezšvové košíčky sa pod oblečením nerysujú a takmer ich nevidieť ani pod priliehavými tričkami. Mäkké košíčky a kostice podprsenky tvarujú pekný dekolt. Vďaka podielu elastanu perfektne sedí a vynikajúco drží tvar. Podprsenka, ktorá sa dokonale prispôsobí Aby podprsenka optimálne sedela v každej veľkosti, má 3-radové zapínanie SoftSeal® na háčiky príjemné na telo a elastické ramienka, ktorých dĺžku možno upraviť podľa potreby. Bočné diely sú dvojvrstvové, a preto poskytujú optimálnu oporu.

Naposledy v ponuke: CW9/2017  Zľavnená móda na doma

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje