Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Podložka na pečenie na opakované použitie

Podložka na pečenie na opakované použitie

Silikón je pri pečení jednoducho nenahraditeľný. Táto podložka na pečenie na opakované použitie je ideálnou náhradou za papier na pečenie napríklad na pizzu, bagety alebo sušienky, dá sa zastrihnúť podľa potreby, a preto sa výborne hodí aj na vyloženie tortových foriem. Vďaka vrchnej strane s nepriľnavou úpravou ju netreba poprašovať múkou ani vymastiť. Spodná strana je protišmyková, a preto sa môže použiť aj ako podložka na rozvaľkanie cesta a pracovná plocha zostane čistá. Pružná a jednoduchá Silikón je úžasne pružný. Okrem toho je tento inovatívny materiál odolný proti teplotám od –30 do +230 °C a je vhodný do umývačky riadu. Táto podložka na pečenie má stupnicu v cm a vyrazené priemery a tortové rezy.

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Pečenie, zdobenie a darčeky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje