Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2016
Podložka do stanu

Podložka do stanu

Je priedušná a má izolačný účinok Táto podložka je ideálna pre každého, kto rád cestuje karavanom alebo stanuje. Je z priedušného materiálu s izolačným účinkom a položená napríklad pred stanom zmierňuje chlad od zeme – stanovanie je tak ešte pohodlnejšie! Keď sa zašpiní, môže sa jednoducho utrieť vlhkou handričkou. Ideálna ako ochranná podložka Podložka má tiež ochrannú funkciu. Pod kempingovým nábytkom zabraňuje poškodeniu dna stanu. Dá sa ľahko zastrihnúť podľa potreby. Túto podložku odolnú proti poveternostným vplyvom môžete umiestniť aj pred karavan, na balkón alebo na terasu. Materiál prepúšťa vodu a nečistotu. Pri skladovaní šetrí miesto Podložka má nízku hmotnosť a dá sa priestorovo úsporne zložiť a uschovať do vrecka zo sieťoviny.

Naposledy v ponuke: CW35/2016  Oblečenie a doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje