Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Plochý mop s funkciou postrekovania

Plochý mop s funkciou postrekovania

Optimálne čistenie Zbohom, klasický mop! Vďaka zásobníku na čistiaci prostriedok a vodu Vám tento mop ušetrí namáhavé zohýbanie sa pri navlhčovaní čistiacej handry. Jemná hmla, ktorá sa vytvorí stlačením mechanizmu v rukoväti, zaistí optimálnu vlhkosť aj na laminátových a parketových podlahách. K mopu patrí aj návlek z mikrovlákna – jeho jemné vlákna umožňujú dôkladné čistenie tvrdých podláh s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody, a šetria tak životné prostredie. Jednoduchá manipulácia Podlaha bude čistá za niekoľko sekúnd. Mop má kĺb a je otočný o 180°. Vďaka zaklapávaciemu mechanizmu sa dajú návleky ľahko navliecť a opäť stiahnuť. Praktické: Tento mop má štandardné rozmery a môže sa používať s návlekmi a handrami na čistenie podláh od spoločnosti Tchibo aj iných výrobcov.

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Všetko pre domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje