Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
Planetárium

Planetárium

Domáce planetárium Galakticky krásne premietanie hviezd: S týmto prístrojom zažiaria hviezdy u Vás doma, pretože si môžete priamo na stenu alebo strop premietať obrázky hviezdnej oblohy až s 10 000 hviezdami. Optimálna vzdialenosť projektora od stropu alebo steny pri premietaní je 1,5 až 2 metre, uhol sklonu je max. 90 stupňov. Pomocou otočného kolieska môžete simulovať rotáciu Zeme a aj zaostrovanie sa nastavuje ručne. Planetárium má systém optických šošoviek a po 30 minútach sa automaticky vypne. S 2 vymeniteľnými mapami hviezdnej oblohy Súčasťou balenia sú dve vymeniteľné mapy hviezdnej oblohy k severnej pologuli, ktoré ukazujú nočnú oblohu s vyznačenými súhvezdiami alebo bez nich.

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje