Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW48 2014
Philips SoundStage HTL4110B

Philips SoundStage HTL4110B

Táto zvuková stanica umožňuje pohodlné prehrávanie hudby z iných zariadení, ako napríklad televízora, BlueRay/DVD prehrávača, hracej konzoly, MP3 prehrávača alebo smartfónu. Toto zariadenie má Bluetooth® vrátane NFC™, možné je aj prehrávanie hudby zo zariadení pripojených cez USB alebo zvukový vstup. Easylink umožňuje ovládanie zvukovej stanice pomocou diaľkového ovládania na televízor prostredníctvom HDMI CEC. Dolby Digital pre ultimatívny filmový zážitok V spojení s televízorom vytvorí Philips SoundStage zvuk v kvalite Virtual Surround pre realistický filmový zážitok. Pre tento účel možno televízor (do 55", resp. 25 kg) jednoducho postaviť priamo na zvukovú stanicu. Zabudovaný subwoofer podporuje sýty zvuk v kvalite Dolby Digital so silnými basmi a prináša výnimočnú filmovú zábavu. Ovládanie cez smartfón Funkcia One Touch umožňuje prepojenie všetkých smartfónov s podporou NFC™ so zvukovou stanicou prostredníctvom Bluetooth®.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje