Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2016
Pánsky chronograf z ušľachtilej ocele s vymeniteľným koženým remienkom

Pánsky chronograf z ušľachtilej ocele s vymeniteľným koženým remienkom

Klasika pre mužov, ktorí kráčajú s dobou. Tieto kvalitné pánske hodinky majú spoľahlivý quartzový strojček so zobrazením dátumu, 24-hodinovým zobrazením času a funkciou stopiek so sekundovým a minútovým chodom. Sklíčko z minerálneho skla odolného proti poškriabaniu je vypuklé. Vďaka svetielkujúcej minútovej a hodinovej ručičke je možné odčítať čas aj po tme. Ciferník je z veľkej časti zdobený efektnou ryhovanou štruktúrou. 1 hodinky – 2 dizajny Individuálny štýl! Hodinky je možné nosiť s koženým remienkom alebo náramkom z ušľachtilej ocele. Výmena remienka je ľahká a rýchla vďaka praktickému mechanizmu. Náramok z ušľachtilej ocele sa skladá z vysokolesklých a matne kefovaných článkov. Náramok z ušľachtilej ocele sa dá skrátiť podľa potreby Náramok z ušľachtilej ocele sa dá pomocou priloženého náradia na odobratie jednotlivých článkov prispôsobiť každému zápästiu a pohodlne sa zapína pomocou skladacej spony.

Naposledy v ponuke: CW18/2016  Letná móda pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje