Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Pánske vetruvzdorné bežecké nohavice

Pánske vetruvzdorné bežecké nohavice

S týmito bežeckými nohavicami budete podávať špičkové výkony aj za veterného a nepriaznivého počasia: Vďaka úprave DryActive Plus sú priedušné a dobre odvádzajú vlhkosť a vďaka prednej strane so systémom Wind Protection sú absolútne vetruvzdorné a minimalizujú prechladnutie. Vďaka elastanu dobre držia tvar, perfektne sedia a neobmedzujú v pohybe. Funkčná výbava Tieto bežecké nohavice s elastickými všitými dielmi v podkolení majú vnútornú stranu s protišmykovou silikónovou povrchovou úpravou a pás na gumu s vnútornými šnúrkami na zaväzovanie na úpravu šírky. Na zadnej strane majú vrecko na zips, konce nohavíc majú podložený zips a reflexné lemovanie a reflexná potlač zaisťujú lepšiu viditeľnosť.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje