Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2016
Pánska vetruvzdorná bežecká bunda

Pánska vetruvzdorná bežecká bunda

Tréning za každého počasia. Táto vetruvzdorná bežecká bunda je absolútne vetruvzdorná, minimalizuje prechladnutie, a preto je ideálna na tréning v prechodnom období. Elastické všité diely na chrbte, lakťoch a v podpazuší umožňujú optimálnu voľnosť pohybu. Sú priedušné a dobre odvádzajú vlhkosť vďaka úprave DryActive Plus. Vzdušná podšívka zo sieťoviny zaisťuje vyváženú telesnú klímu. Impregnácia ecorepel® Aby Vás tréning bavil aj v sychravom počasí, sú voda a nečistota z povrchu bundy odpudzované vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu. Reflexné detaily Táto bežecká bunda má úzke reflexné prúžky a potlače, vďaka ktorým Vás bude dobre vidieť aj pri zhoršenej viditeľnosti.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje