Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW14 2016
Pánska funkčná termobielizeň

Pánska funkčná termobielizeň

Perfektný základ pre jazdu na motorke. Táto termobielizeň má v oblasti ľadvín a zadku hrejivé flísové všité diely a vďaka zdrsnenej vnútornej strane udržuje teplo. Okrem toho je priedušná a dobre odvádza vlhkosť vďaka úprave DryActive Plus by miDori a všitým dielom zo sieťoviny z vlákna COOLMAX® v podpazuší a oblasti chrbta. Funkčný strih Kvalitná kombinácia materiálov a dokonalý strih umožňujú optimálnu voľnosť pohybu a bielizeň vďaka nim perfektne sedí. A vďaka obzvlášť plochým švom a tričku s predĺženým zadným dielom je táto športová spodná bielizeň jednoducho pohodlná. Nohavice majú rázporok. Vysoký stupeň hrejivosti Táto funkčná spodná bielizeň je neobyčajne hrejivá a dobre odvádza vlhkosť, vďaka čomu je ideálna na nosenie pod motorkárskym oblečením, keď je zima.

Naposledy v ponuke: CW14/2016  Vyrážame na motorku!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje