Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Pánska flísová bunda »pack me«

Pánska softshellová bunda »pack me«

Ľahká váha, ktorú neporazí ani vietor a dážď! Táto softshellová bunda je vetruvzdorná, vodoodpudivá a priedušná vďaka systému Clima Protection. Impregnácia ecorepel®, šetrná k životnému prostrediu, navyše odpudzuje nečistotu. Extrémne ľahký, elastický vrchný materiál umožňuje optimálnu voľnosť pohybu. Funkčné detaily Bunda si Vás získa nielen svojou nízkou hmotnosťou, ale aj svojimi funkčnými detailmi. Má obrátene zapracovaný zips s ochranou brady a elastické lemovanie na kapucni, spodnom okraji a koncoch rukávov. Dve bočné šikmé vrecká majú takisto obrátene zapracovaný zips. Reflexné prvky zaistia, aby vás bolo v zlom počasí a za tmy lepšie vidno. Konce rukávov majú otvor na palec a v chladnom počasí sa dajú prevliecť cez ruku. Dá sa zložiť do malého formátu Môžete ju mať vždy pri sebe: Bunda sa dá zložiť do malého formátu a vložiť do pravého bočného vrecka.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Buďte fit v novom roku!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje