Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2016
Panoramatický statív 360°

Panoramatický statív 360°

S týmto flexibilným panoramatickým statívom 360° pre smartfóny, fotoaparáty a akčné kamery si môžete jednoducho zaznamenať krásne miesta počas Vašich ciest. Vďaka motorizovanej panoramatickej hlave s diaľkovým ovládaním sa so statívom veľmi pohodlne manipuluje a umožňuje nasnímať pôsobivé a ostré 360° snímky. Na výber sú štyri rôzne rýchlosti od 2 do 5 ot./min. Všestranné použitie Na štandardný závit na statíve sa dá rýchlo a jednoducho nasadiť fotoaparát, akčná kamera alebo držiak na smartfón, aby ste zachytili každý moment. Nastaviteľný uhol natočenia a rozmanité režimy otáčania ako dopredu, späť a 360° rozšíria pole kreatívnych možností. Pomocou úponu štandardného závitu na spodnej strane sa dá panoramatický statív naskrutkovať na statív alebo selfie tyč. Vrátane univerzálneho držiaka na smartfón Súčasťou balenia statívu je nasaditeľný a pogumovaný univerzálny držiak na smartfón. Vďaka nemu smarfón pri fotografovaní drží bezpečne na mieste. S funkciou diaľkovej spúšte Pomocou panoramatického statívu 360° a priloženého infračerveného diaľkového ovládania je dostupná aj funkcia diaľkovej spúšte fotoaparátov na smartfónoch. Diaľkové ovládanie má dosah až do 5 m. Priestorovo úsporné uloženie Ideálny na cesty: nožičky sa dajú priestorovo úsporne zložiť, takže statív sa dá pohodlne uložiť do tašky alebo kufra.

Naposledy v ponuke: CW18/2016  Letná móda pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje