Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW43 2016
Outdoorová bunda so šálovým golierom a stojačikom

Outdoorová bunda so šálovým golierom a stojačikom

Táto bunda vynikne za veterného a nepriaznivého počasia. Má mäkké a hrejivé vatovanie a dvojitý golier: šálový golier so sťahovacou šnúrkou na nariasenie a stojačik s hrejivým všitým dielom z flísu. Pod zapínaním na patentné gombíky s ochrannou lištou proti vetru sa skrýva praktický dvojcestný zips, takže ani tadiaľto sa studený vietor nedostane. Rukávy sú ukončené pletenými lemami – tiež dobre chránia pred chladom. A v bočných vreckách s hrejivou flísovou podšívkou si zahrejete aj ruky. Funkčná zimná bunda s módnymi detailmi Táto outdoorová bunda je zdobená lemovkami vo vzhľade kože a má elastický všitý diel v páse na úpravu šírky. Viedenské švy podčiarkujú ženskú siluetu.

Naposledy v ponuke: CW43/2016  Hrejivá móda na chladné dni

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje